قائم مقام باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتورسازی تبریز گفت: طبق قوانین فیفا در دیدار هفته ششم مقابل استقلال تهران تنها ۱۰ درصد از سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) به هواداران این تیم تهرانی تعلق خواهد گرفت.
علی غفوری افزود: با توجه به جایگاه و پایگاه مردمی تیم تراکتور در نزد مردم آذربایجان بعید است که در برابر استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام جای خالی باقی بماند ولی با این وجود ما سکوهایی به میزان ۷ هزار نفر برای استقلالی ها اختصاص می‌دهیم.
وی از تدارک وسیع باشگاه برای تشویق و حضور گسترده مردم در بازی تراکتور با استقلال خبر داد و افزود: از هم اکنون مقدمات حضور بیش از ۷۰ هزار نفر هوادارا را در این بازی فراهم کرده‌ایم.
غفوری گفت: در این راستا قرار است تعداد ۲۰ هزار پیراهن سرخ تیم تراکتور در بین هواداران حاضر در ورزشگاه توزیع شود تا یادگار امام یک‌پارچه سرخ پوش شده و برای میزبانی این بازی حساس زیباتر مهیا شود.
وی هم‌چنین از سفارش بالون‌های بادی تشویقی برای این بازی خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم ۴۰ هزار عدد از این بالون‌ها برای بازی تراکتور و استقلال آماده شود تا هواداران به وسیله آن یک صدا و بدون حاشیه ۹۰ دقیقه تراکتورسازی را تشویق کنند.
وی از تماشاگران تراکتورسازی به عنوان یکی از با فرهنگ‌ ترین و مودب‌ترین تماشاگران لیگ یاد کرد و تاکید کرد: هواداران ما بدون توجه به حاشیه‌های موجود و به دور از هر هیاهوی مخرب، در بازی استقلال نشان خواهند داد که بهترین تماشاگران لیگ برتر هستند.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته ششم لیگ برتر میزبان استقلال تهران است.

log
کد ماوس