شکست خانگی مقابل صبا وضعیت خداداد عزیزی در استقلال اهواز را بحرانی‌تر از گذشته کرد. البته شاید خیلی‌ها از مسائل پشت‌پرده خبر نداشته باشند و بی‌جهت نبود که صبر خداداد در نهایت به پایان رسید و او حرف‌های دلش را به بازیکنان زد.
خداداد عزیزی که از وضعیت فعلی استقلال اهواز و روند امتیازگیری این تیم به شدت ناراضی است، سرانجام بازیکنان را جمع کرد و صحبت‌های تکان‌دهنده‌ای را با آنها انجام داد. خداداد حرف‌هایش را اینگونه آغاز کرد: «دوشنبه‌شب آقای شفیع‌زاده با من تماس گرفت و درخواست کرد تا در مورد مسائل مختلف تیم با هم حرف بزنیم. ساعت ۵/۱ بامداد بود که از کنار اتاق‌های شما (خوابگاه بازیکنان استقلال اهواز) رد می‌شدم از دود و بوی قلیان‌هایتان چشمانم می‌سوخت. صدای موزیک و خنده‌هایتان هم به راه بود و یک لحظه خوابگاه را با قهوه‌خانه اشتباه گرفتم. البته آقای شفیع‌زاده هم به من گفت که در جریان این مسائل قرار دارد و به همین دلیل تو را آوردم تا این حاشیه‌ها را جمع و جور کنی.»
خداداد ادامه داد: «بعد از بازی با پاس همدان خیلی به این موضوع فکر کردم که چرا بعد از دقیقه ۷۰ چند بازیکن دست خود را بالا گرفتند و دیگر توان راه رفتن ندارند ولی چند بازیکن دیگر به راحتی بازی می‌کنند. از خودم پرسیدم که آیا تمرینات بدنسازی‌ام قبل از شروع فصل ایراد داشته است ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که اگر ایراد داشت بعضی از بازیکنان اینقدر خوب در زمین بازی نمی‌دویدند. تازه فهمیدم مشکل از کجاست و چرا من باید ناسزا بشنوم و شماها که وجدان ندارید تا ساعت ۴ صبح بیدار بمانید. حتی نیمه‌شب که داشتم پس از پایان جلسه با شفیع‌زاده برمی‌گشتم باز هم دیدم که صدای خنده‌هایتان می‌آید و بساط دود و قلیان هم همچنان به راه است. بعد از باخت صبای قم هم این شرایط حاکم بود و واقعا به خاطر غیرت و تعصب شما تاسف خوردم. طوری فریاد می‌زدید و خنده سر می دادید که انگار بازی را ۴ بر صفر برده‌اید در حالی که من یک دنیا غم در دل خودم جای داده بودم.»
عزیزی در قسمتی از حرف‌های خطاب به بازیکنان گفت: «شب قبل از بازی با صبا دو نفر از شما در هتل از دکترتان قرص خواب خواسته‌اید و چند نفر هم دنبال پلی‌استیشن بوده‌اند. وقتی به این چیزها عادت می‌کنید معلوم است که نباید تا ساعت ۴ صبح بخوابید و حتی نمی‌دانید که استفاده از قرص خواب تا ۲۴ ساعت در بدن تاثیر خودش را می‌گذارد. من در سن ۳۴ سالگی برای پاس بازی کردم و در جوانی مثل شماها دوست داشتم چنین تفریحاتی داشته باشم ولی سالم بودم. شماها به امثال من و کریم باقری که از همه شما بهتر بازی می‌کند هیچ توجهی ندارید. من هیچ وقت به یاد ندارم که بیشتر از ساعت ۱۱ شب بیدار مانده باشم ولی شما ساعت ۵ صبح می‌خوابید و ساعت ۲ بعدازظهر به زور از خواب بلند می‌شوید و آرزو دارید تمرین خیلی زود تمام شود تا به تفریحات خودتان برسید.»
خداداد که به شدت عصبانی بود ادامه داد: «دیگر دوست ندارم با شما کار کنم و شاهد چنین صحنه‌هایی باشم. روز اول قرار شد مسائل مالی هیچ ارتباطی به من نداشته باشد ولی به خاطر شما با شفیع‌زاده در مورد مبلغ قراردادتان چانه زدم ولی شما نشان دادید که غیرت ندارید و هیچ توجهی نداشتید که من تحقیر شدم، تهدید شدم و حتی ناسزا شنیدم. من دوست ندارم با بازیکنان بی‌معرفت که فکر نمی‌کنند نانی که به خانه می‌برند حلال است یا حرام کار کنند.»خداداد تاکید کرد: «دلم به حال آنهایی می‌سوزد که روی سکوها علیه من ناسزا می‌گویند و نمی‌دانند که مشکل اصلی کجاست و چه کسانی برای تیم کم می‌گذارند. من در مورد مسائل فنی به مدیرعامل هر توضیحی که بخواهد می‌دهم ولی شما با این کارها آینده خودتان و تیم را تباه خواهید کرد.»

log
کد ماوس