مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین گفت: کریمی به عنوان بازیکن قرضی می‌تواند به پرسپولیس بازگردد.
امیر مهریزی درباره این که گفته می شود علی کریمی به پرسپولیس بازمی گردد، اظهار داشت: تا این لحظه خبری در این مورد نیست. البته این موضوع به خود کریمی باز می گردد.
وی در پاسخ به این سئوال که قانون اجازه می دهد این بازیکن به پرسپولیس بازگردد، عنوان کرد: کریمی به عنوان بازیکن قرضی در صورتی که باشگاه پرسپولیس جای خالی داشته باشد می تواند به این تیم برود و یا می توانیم با آنها بازیکن معاوضه کنیم.
مهریزی تاکید کرد: از روز اولی که با علی کریمی قرارداد بستیم این را گفتیم که به هواداران پرسپولیس احترام می گذاریم و این بازیکن هر تصمیمی بگیرد مخالفتی نداریم. او با تمایل به استیل آذین آمد و باشگاه به زور او را حفظ نمی کند. استیل آذین خانه او است و البته پرسپولیس هم خانه اول کریمی است.
مدیرعامل باشگاه استیل آذین در مورد اختلاف بین کریمی و مرزبان یادآور شد: اختلاف خانوادگی بود که حل شد. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. به هر حال علی بازیکنی است که از تیم بزرگ به استیل آذین آمده و شرایط برای او سخت است. بازیکنی که یک صدا مورد تشویق قرار می گرفت حالا شرایطش فرق کرده و در بازی با استقلال مورد کم لطفی هواداران استقلال قرار گرفت. او در تمرین خسته بود و با مرزبان بحث کرد. این مورد رفع شد و مشکلی نیست. 

 


log
کد ماوس