سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کفاشیان پسر خوبی است، اما در فوتبال نتوانست موفق بشود و بایدبا نوشتن یک استعفا از فوتبال برود.
محمد مایلی‌کهن پس از تساوی یک بر یک مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: من وظیفه اول به مردم شریف خوزستان عید را تبریک می‌گویم. ۴ ماه در اهواز و تیم فولاد حضور داشتم و چند بازیکن به تیم ملی جوانان و امید فرستادم اگر اجازه می‌دادند، می‌ماندم با فولاد و جوانانش نتیجه می‌گرفتم.
وی ادامه داد: در نیمه اول بازیکنان سایپا از وزش باد نهایت استفاده را کردند و یک گل زدند، اما چندین فرصت گلزنی را از دست دادند. اگر آن فرصت‌ها از دست نمی‌رفت نتیجه بازی مساوی نمی‌شد و تساوی در این دیدار به هیچ وجه عادلانه نبود.
سرمربی سایپا در مورد علت اعترض‌های خود به داور گفت: در دیدار با استقلال گل اول این تیم خطا بود و در دیدار با مقاومت نیز داور یک پنالتی ما را نگرفت، اما در مسابقه با پیکان با وجود آنکه شکست خوردیم از داور مسابقه تشکر کردم. اعتراض من به برخی از اشتباهات داوری است.
مایلی‌کهن در مورد نیمه دوم مسابقه گفت: در نیمه دوم بازیکنان ما خوب بازی نکردند و از مصدومیت مدافع وسط تیم ضربه بیشتری خوردیم. ما در ترکیه در بازی تدارکاتی ۳ بر صفر فولاد را شکست دادیم و بازیکنان سایپا در این دیدار مغرور شدند.
وی در مورد رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیتش گفت:‌تابع قانون و نظر کمیته انضباطی در این زمینه هستم.
سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد این که علی کفاشیان او را پسر خوبی نامیده اظهار داشت: من هم می‌گویم کفاشیان پسر خوبی است، اما کفاشیان باید به خاطر مردم با نوشتن دو خط استعفا از فوتبال برود زیرا تمام امکانات و بودجه خوبی در اختیار کفاشیان بود، اما او نتوانست از این امکانات استفاده خوبی کند.
وی اظهار داشت: رشته اصلی او دو‌ومیدانی است و باید در این رشته فعالیت می‌کرد بنابراین بهتر است کفاشیان استعفا بدهد و از فوتبال برود.
 

*** هر چند مایل کهن را قبول ندارم ولی خداییش این موضوعی که گفته کاملاٌ درسته!  

 

log
کد ماوس